Co se děje na Kavkách?
Menu na týden od 3. června
Připravili jsme pro vás novou týdenní nabídku plnou povedených jídel! Co vám můžeme doporučit tento týden?
Pondělí: Steak z vepřové kotlety se smetanovou omáčkou se zeleným pepřem a opečenými bramborovými dukátky.
Úterý: Hovězí svíčková Stroganoff s pažitkovou rýží nebo bramborami dle chuti.
Středa: Steak z čerstvého lososa s holandskou omáčkou, bramborami dle chuti a citronem.
Čtvrtek: Kuřecí medailonky na žampionech s dušenou pažitkovou rýží nebo opečeným bramborem.
Pátek: Thajská masová směs ve sladkokyselé omáčce s ananasem, paprikou, cibulkou a dušenou rýží.
Kompletní týdenní nabídku najdete na: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni
Těšíme se na vaši návštěvu a přejeme vám dobrou chuť! ????????
Aktuálně z Kavčích hor
Menu na týden od 13. ledna
Vítáme vás v novém týdnu! Přijďte si vychutnat naše polední speciality a zpříjemnit si chladné zimní dny. Tentokrát pro vás máme připravené tyto tipy:
více informací ...Menu na týden od 6. ledna
Vítáme vás v novém roce! Dnes poprvé otevíráme a těšíme se, že k nám opět zavítáte. Abychom vás naladili na ty správné chutě, nabízíme týdenní menu plné dobrot
více informací ...Otevírací doba během vánočních svátků
Vážení hosté, rádi bychom vás informovali o naší otevírací době v období vánočních svátků. Od pondělí 23. prosince do neděle 5. ledna bude naše bistro uzavřeno. Opět se na vás budeme těšit v pondělí 6. ledna.
více informací ...