Co se děje na Kavkách?

Aktuální otevírací doba

Jak to u nás na Kavčích horách vypadá? :) Okénko máme otevřeno. Dobré jídlo za dobrou cenu stále v naší nabídce, tak jak to znáte. Otevřeno každý den od 11:00 do 20:00. 

Jak to u nás na Kavčích horách vypadá? :)
 
Děkujeme za podporu, jsme moc rádi že si pro jídlo od nás chodíte i v těchto speciálních podmínkách. Obědové a denní menu pro vás držíme zachované, tak jak znáte, každý den tři speciality, vše vám připravíme do gastro obalu aby vám to vydrželo čerstvé a teplé než přijdete domu. Aktuální menu najdete na našich stránkách http://nakavcichhorach.cz/
 
Co pití? Tvrdý alkohol má aktuálně stop. Rádi vám do kelímku natočíme nealko pivo, Birell Pomelo & Grep Pokud budete chtít pivo s sebou, do pet lahve domů, je to možné. My vám alkoholické nápoje prodat můžeme, jen je hlídáno že se nesmějí popíjet na veřejnosti.
 
Restaurace? Vnitřní prostory restaurace a fotbalového klubu jsou aktuálně pro veřejnost uzavřeny.
 
Park? Na čerstvý vzduch a do přírody to chce vždy :) A Na Kavčích horách je vždy hezky.
 
 
Jak pravidla vypadají bodově? 

Podle usnesení vlády ze dne 12. 10. 2020 s účinností ode dne 14. 10. 2020

1. Vnitřní restaurace je pro veřejnost uzavřena
2. Prodej je možný pouze přes výdejové okénko
3. Na zahrádce je zákaz konzumace alkoholu
4. Počet lidí u stolu je max 4 osoby./rodiny 6 osob/
5. Mezery mezi stoly a od veřejnosti jsou 2 metry
6. Konzumace alkoholu na veřejnosti je zakázána
7. My Vám pivo můžeme prodat, ale Vy ho máte
zakázáno vypít na veřejnosti. Panáky nepodáváme.
8. Neveřejný prostor začíná u stromů v Parku, nejméně dvacet metrů od chodníku.
9. Kdo, bude porušovat nařízení vlády, nebude obsloužen
10. Děkujeme Vám za pochopení a respektování pravidel


Pivní speciál: 11° Šnek

Naražen nový pivní speciál. 11° Šnek, ze Znojemského pivovaru u Šneka. Jde o světlý spodně kvašený ležák, nepasterizovaný a nefiltrovaný. Obsah alkoholu. 4,2%


V pátek 11. září, na špekáčky a kapelu Blek Flek

Možná jedna z posledních letošních šancí? V pátek 11. září pro vás znovu rozděláme na Kavčích horách oheň. Při pěkném podzimním večeru si tak můžete s přáteli posedět nad dobrým pivem a jídlem. :-)
A dobrá zpráva k tomu, tentokrát s živou hudbou a kapelou Blek Flek, která to u nás při poslední grilovačce pěkně rozehrála, ale když se to rozjíždělo, vypláchla nás pořádná bouřka. Blek Flek na Kavkách tedy na podruhé a lépe. Začínáme v pátek v 17:30.


Točený Birell, grep a pomelo od úterý 4.8.

Horké dny, horká novinka. Často byl poptávaný a od dnešního dne je dostupný. Točený Birell, greap a pomelo, od dnešního dne u nás na baru. 


Venkovní terasa otevřena

Venkovní posezení, poblíž krásného parku s výhledem na Prahu, v Bistru na Kavčích Horách. Obědové menu každý pracovní den, pravidelné grilování a letní kokteilové menu, klid a příjemná atmosféra. Těšíme se na Vás!