Co se děje na Kavkách?

Otevřeno máme i o svátku, 17.listopadu

Pondělní pozdrav z Kavčích hor.  Máte se dobře? Věříme že ano, těším se na vás! Klíčové info v tomto týdnu: Otevírací doba zůstává stejná, okénko máme otevřené každý den od 11:00 do 20:00. Včetně úterního státního svátku.

POLEDNÍ NABÍDKA:
A co vybíráme a doporučujeme z menu v tomto týdnu? ???? V úterý 17.listopadu vás zveme na bramboračku s houbami a k tomu na rajskou hovězí pečeni z mladého býčka s těstovinami penne nebo knedlíkem. Ve středu soté z čerstvého lososa se smetanou, sušenými rajčaty, tymiánem podávané s těstovinami. A ve čtvrtek? Hradchová polévka s uzeným a chlebovými krutony. No a v pátek? Však víte, tradiční sváteční páteční řízečky ????
Co dalšího máme tento týden v menu, najdete na našem webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni
 
RESTARAUCE:
Vnitřní prostory zůstávají nadále uzavřeny. Vše vydáváme přes okénko do parku. Ale snad již vás brzy podle nových nařízení budeme moci pozvat dovnitř.
 
ROZVOZ a ROZNOS:
Rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
Stále máme otevřeno každý den. Od 11:00 do 20:00. Otevřeno máme i v úterý, o státním svátku.
 
Mějte dobrý týden a těšíme se na vás. A hlavně pevné zdraví.


Speciál - Točený Birell

Pivní speciál aktuálně na baru nemáme. V nabídce ale zůstává točený Birell. Dále poté stála nabídka piv, Gambrinus Excelent a Pilsner Urquell. 


Aktuální informace, 22. 10.

Jak to u nás na Kavčích horách vypadá? Máme tu aktualizace na základě nových opatření.

Předně moc děkujeme za podporu, jsme moc rádi že si pro jídlo od nás chodíte i v těchto speciálních podmínkách. Obědové a denní menu pro vás držíme zachované, tak jak znáte, každý den tři speciality, vše vám připravíme do gastro obalů, aby vám to vydrželo čerstvé a teplé, než přijdete domu. Aktuální menu najdete na našich stránkách http://nakavcichhorach.cz/.

Co pití? Tvrdý alkohol má aktuálně stop. Rádi vám do kelímku natočíme nealko pivo, Birell Pomelo & Grep. Pokud budete chtít pivo s sebou, do PET lahve domů, je to možné. My vám alkoholické nápoje prodat můžeme, ale není možné ho popíjet na veřejnosti.

Restaurace? Vnitřní prostory restaurace a fotbalového klubu jsou aktuálně pro veřejnost uzavřeny. Stejně tak jsou uzavřeny prostory venkovní předzahrádky.

Park? Na čerstvý vzduch a do přírody to chce vždy  A Na Kavčích horách je vždy hezky.

Rozvoz? Nově pro vás spouštíme i rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.

Držte se! Hlavně zdraví!


Aktuální otevírací doba

Jak to u nás na Kavčích horách vypadá? :) Okénko máme otevřeno. Dobré jídlo za dobrou cenu stále v naší nabídce, tak jak to znáte. Otevřeno každý den od 11:00 do 20:00. 

Jak to u nás na Kavčích horách vypadá? :)
 
Děkujeme za podporu, jsme moc rádi že si pro jídlo od nás chodíte i v těchto speciálních podmínkách. Obědové a denní menu pro vás držíme zachované, tak jak znáte, každý den tři speciality, vše vám připravíme do gastro obalu aby vám to vydrželo čerstvé a teplé než přijdete domu. Aktuální menu najdete na našich stránkách http://nakavcichhorach.cz/
 
Co pití? Tvrdý alkohol má aktuálně stop. Rádi vám do kelímku natočíme nealko pivo, Birell Pomelo & Grep Pokud budete chtít pivo s sebou, do pet lahve domů, je to možné. My vám alkoholické nápoje prodat můžeme, jen je hlídáno že se nesmějí popíjet na veřejnosti.
 
Restaurace? Vnitřní prostory restaurace a fotbalového klubu jsou aktuálně pro veřejnost uzavřeny.
 
Park? Na čerstvý vzduch a do přírody to chce vždy :) A Na Kavčích horách je vždy hezky.
 
 
Jak pravidla vypadají bodově? 

Podle usnesení vlády ze dne 12. 10. 2020 s účinností ode dne 14. 10. 2020

1. Vnitřní restaurace je pro veřejnost uzavřena
2. Prodej je možný pouze přes výdejové okénko
3. Na zahrádce je zákaz konzumace alkoholu
4. Počet lidí u stolu je max 4 osoby./rodiny 6 osob/
5. Mezery mezi stoly a od veřejnosti jsou 2 metry
6. Konzumace alkoholu na veřejnosti je zakázána
7. My Vám pivo můžeme prodat, ale Vy ho máte
zakázáno vypít na veřejnosti. Panáky nepodáváme.
8. Neveřejný prostor začíná u stromů v Parku, nejméně dvacet metrů od chodníku.
9. Kdo, bude porušovat nařízení vlády, nebude obsloužen
10. Děkujeme Vám za pochopení a respektování pravidel


V pátek 11. září, na špekáčky a kapelu Blek Flek

Možná jedna z posledních letošních šancí? V pátek 11. září pro vás znovu rozděláme na Kavčích horách oheň. Při pěkném podzimním večeru si tak můžete s přáteli posedět nad dobrým pivem a jídlem. :-)
A dobrá zpráva k tomu, tentokrát s živou hudbou a kapelou Blek Flek, která to u nás při poslední grilovačce pěkně rozehrála, ale když se to rozjíždělo, vypláchla nás pořádná bouřka. Blek Flek na Kavkách tedy na podruhé a lépe. Začínáme v pátek v 17:30.


Venkovní terasa otevřena

Venkovní posezení, poblíž krásného parku s výhledem na Prahu, v Bistru na Kavčích Horách. Obědové menu každý pracovní den, pravidelné grilování a letní kokteilové menu, klid a příjemná atmosféra. Těšíme se na Vás!