Co se děje na Kavkách?

Ve středu 24.2. zveme na pečenou kachnu

Vítejte do nového týdne. Zdravíme z Kavčích hor a přinášíme souhrn pondělních zpráv. To zásadní? Sníh nám rychle slezl. Zdá se, že se sáňkováním je tak pro letošní rok konec. Co se změní? Na místo dvou bund, které bylo třeba nosit v těch třeskutých mrazech nasadíme dvě roušky. Jinak se nemění nic. Vaříme dál, přes okénko. A těšíme se na vás  Přijďte se projít do parku. Jo a pecka? Ve středu přijďte na pečenou kachnu. Mějte pěkný týden.

Vítejte do nového týdne. Zdravíme z Kavčích hor a přinášíme souhrn pondělních zpráv. To zásadní? Sníh nám rychle slezl. Zdá se, že se sáňkováním je tak pro letošní rok konec. Co se změní? Na místo dvou bund, které bylo třeba nosit v těch třeskutých mrazech nasadíme dvě roušky. Jinak se nemění nic. Vaříme dál, přes okénko. A těšíme se na vás ???? Přijďte se projít do parku. Jo a pecka? Ve středu přijďte na pečenou kachnu. Mějte pěkný týden.
 
OTEVÍRACÍ DOBA:
Otevřeno máme každý den. Od 11:00 do 20:00. Přes výdejové okénko do parku. Vnitřní prostory restaurace jsou nadále uzavřeny.
 
POLEDNÍ NABÍDKA:
Co vybíráme a doporučujeme v tomto týdnu? Hlavním bodem tohoto týdne je již zmíněná středeční pečená kachnička s bramborovým knedlíkem a červeným a bílím zelím. Ale co dále? Dnes v pondělí, soté z čerstvého lososa se smetanou, sušenými rajčaty a tymiánem s těstovinami penne. Ve čtvrtek holandský řízek s bramborovou kaší jemněnou máslem a Znojemskou kyselou okurkou. A v pátek? Thajské masové nudličky dvou barev s pestrou zeleninou, bambusem a pažitkovou rýží.
Kompletní polední menu najdete na našem webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni
 
RESTARAUCE:
Vnitřní prostory restaurace jsou nadále uzavřeny. Polední menu máme každý pracovní den a nově jsme rozšířili nabídku z kuchyně i do večerních hodin. Podívejte se zde: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#stale
 
ZASNĚŽENÉ KAVKY – FOTOGALERIE:
Kdo neviděl, mrkněte se na pár krásných fotek jak to na Kavkách vypadalo z kraje února, poté co nasněžilo: https://www.facebook.com/BistroKH/posts/1059130007897996
 
ROZVOZ a ROZNOS:
Rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.


Mrkněte se na krásné fotky z Kavčích hor

V pondělí nám na Kavčích horách nádherně nasněžilo. Mrkněte na pár speciálních fotek pořízených krátce poté co nám to tu napadlo. Mějte se hezky a přijďte si zabobovat a na svařák Na Kavčích horách je hezky.

Galerii najdete na našem facebooku: https://www.facebook.com/BistroKH/posts/1059130007897996


Na horách sněží .. i na kavčích :)

Máme tu krásně, ideální podmínky pro procházku a sáňkování. Výdejní okénko otevřeno každý den od 11:00 do 20:00. Polední menu každý pracovní den. A odpolední malá jídla do parku. 

Prý se tomu říká bestie z východu? ???? Už ani nevzpomínáme na takovou pořádnou sněhovou nadílku v praze. Přejeme hezké pondělí ze zasněžených Kavčích hor. Přejeme ať to tento týden klouže jen kontrolovaně. Třeba na sáňkách, na kavkách. Otevřeno máme každý den od 11:00 do 20:00
 
POLEDNÍ NABÍDKA:
Co vybíráme a doporučíme v tomto týdnu? Dnes, v pondělí teplou uzenou šunku s bramboráčky, kysaným zelím s restovanou cibulkou /bramborovými nočky/ . V úterý hovězí svíčková z mladého býčka s houskovým knedlíkem. Ve čtvrtek švédský filet z vepřové panenky plněný šunkou, sýrem a šalvějí s hranolky a dijonskou hořčicí.
Co dalšího máme tento týden, najdete na našem webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni
 
SÁŇKOVÁNÍ V PARKU:
Bude prvotřídní ???? Na kopci 10 cm čerstvého neprošlápnutého prašanu. Přijďte si s děti odpoledne zabobovat. Horké nápoje pro děti i dospělé poté dobře zahřejí ????
 
RESTARAUCE:
Vnitřní prostory restaurace jsou nadále uzavřeny. Otevřeno máme přes okénko, od 11:00 do 20:00. Nově jsme rozšířili nabídku z kuchyně i do večerních hodin. Podívejte se zde: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#stale
 
ROZVOZ a ROZNOS:
Rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.


Únorové zprávy z Kavčích hor

Přejeme vám přátele krásné prosluněné, mrazivé, první únorové pondělí. Ať týden běží dle představ.  Dobíjíme energii ze sluníčka. Konečně!  Co u nás tento týden na kavkách? Otevřené okénko, tradiční menu, jídla do krabiček a termo obalů, teplé nápoje. Dorazte.  Otevřeno každý den od 11 do 20 hodin.

POLEDNÍ NABÍDKA:
Co vybíráme a doporučujeme v tomto týdnu? Dnes v pondělí se podíváme do Itálie, tradiční lehké sicilské špagety aglio olio s orestovanou paprikou, kuřecím masem a bazalkou. V úterý bude kulajda s vejcem. Ve středu hovězí líčka na červeném víně se šťouchanými bramborami a na čtvrtek přichystáme tortillu s pikantní masovou směsí s červenými fazolemi, kukuřicí a paprikou.
Co dalšího máme tento týden, najdete na našem webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni


SÁŇKOVÁNÍ V PARKU:
Sníh je pryč Ale třebas ještě napadne. Teplé nápoje se ale k procházce v parku hodit budou


RESTARAUCE:
Vnitřní prostory restaurace jsou nadále uzavřeny. Otevřeno máme přes okénko, od 11:00 do 20:00. Denní nabídku jídel najdete zde: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni , stálou nabídku malých jídel do ruky poté zde: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#stale


ROZVOZ a ROZNOS:
Rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.


Rok 2021, pokračujeme, kuchyň otevřena

Zdravíme Vás poprvé v roce 2021. Přejeme si všem, ať je to rok úspěšnější a přinese co nejvíce důvodů k radosti a úsměvům.

Od dnešního dne, se na vás těšíme již i s naší kuchyní. Co nás čeká tento týden? Jak fungujeme?

POLEDNÍ NABÍDKA:

Co v tento týden vybíráme? ???? Dnes, v pondělí, teplá uzená šunka s bramboráčky, kysaným zelím s restovanou cibulkou /bramborovými nočky/. Ve středu, oblíbená tortilla plněná masovou směsí, se zeleninou a americkým dresinkem. Ve čtvrtek třeba česnečka s bramborem, zašlehaným vejcem a krutony/. A v pátek, zde se nic nemění, tradiční páteční kuřecí /nebo vepřové/ řízečky s bramborami a tatarskou omáčkou.

Co dalšího máme tento týden v nabídce, najdete na našem webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni

RESTARAUCE:

Vnitřní prostory restaurace jsou aktuálně uzavřeny. Otevřeno máme pouze přes okénko s sebou.

ROZVOZ a ROZNOS:

Rozvoz a roznos jídel po okolí. Objednávky je možné řešit na telefonu +420 739 105 001.


Speciál - Točený Birell

Pivní speciál aktuálně na baru nemáme. V nabídce ale zůstává točený Birell. Dále poté stála nabídka piv, Gambrinus Excelent a Pilsner Urquell. 


V pátek 11. září, na špekáčky a kapelu Blek Flek

Možná jedna z posledních letošních šancí? V pátek 11. září pro vás znovu rozděláme na Kavčích horách oheň. Při pěkném podzimním večeru si tak můžete s přáteli posedět nad dobrým pivem a jídlem. :-)
A dobrá zpráva k tomu, tentokrát s živou hudbou a kapelou Blek Flek, která to u nás při poslední grilovačce pěkně rozehrála, ale když se to rozjíždělo, vypláchla nás pořádná bouřka. Blek Flek na Kavkách tedy na podruhé a lépe. Začínáme v pátek v 17:30.


Venkovní terasa otevřena

Venkovní posezení, poblíž krásného parku s výhledem na Prahu, v Bistru na Kavčích Horách. Obědové menu každý pracovní den, pravidelné grilování a letní kokteilové menu, klid a příjemná atmosféra. Těšíme se na Vás!