Co se děje na Kavkách?
Menu na týden od 6. května
Nový týden a nové menu je tu, co doporučujeme v aktuálním týdnu?
Otevřeno budeme mít během sváteční středy.
Nový týden, nové chutě! Podívejte se na naši týdenní nabídku plnou lahodných pokrmů, které si u nás můžete vychutnat:
Pondělí:
Marinovaná vepřová kotleta s fazolkami na česneku, opečenými bramborami a hořčicí.
Úterý:
Podolský plamen – pikantní masová směs se zeleninou, chilli papričkami a rýží, nebo bramborem.
Středa (ve svátek, máme otevřeno):
Mexická tortilla s vepřovou panenkou, paprikami, fazolemi a kuřicí.
Čtvrtek:
Vepřová játra na slanině s dušenou rýží, nebo bramborami dle chuti.
Pátek:
Zapečené francouzské brambory s uzeným masem a kyselou okurkou.
Kompletní týdenní nabídku najdete tradičně u nás na webu: https://nakavcichhorach.cz/info/menu/#tydenni
Jedno malé upozornění, od pondělí vyšel v platnost nový a upravený nápojový lístek, kde došlo u některých nápojů k navýšením cen.
Nenechte si ujít tyto lahůdky a přijďte si je vychutnat k nám!
Aktuálně z Kavčích hor
Od pondělí 25. 8. jsme zpět v plném provozu – i s poledním menu!
Od pondělí 25. srpna jsme zpět a těšíme se na vás! Bistro Na Kavčích horách jede opět v plném provozu – otevřeno máme každý den od 11:00.
více informací ...☀️ Horké letní dny na Kavčích horách? Máme řešení!
Přijďte se osvěžit do našeho bistra v parku na Kavčích horách. U nás si vychutnáte vychlazené plzeňské , osvěžující nealko a příjemný stín. Pro ty nejmenší máme v parku připravené zastínění a bazének na ochlazení - dobré místo, kde si děti užijí parné dny v pohodě a bezpečí.
více informací ...Hledáš práci v příjemném bistru s fajn kolektivem?
Do Bistra Na Kavčích Horách v Praze – Podolí hledáme číšníky, servírky i kuchaře/kuchařky na víkendy.Dlouhodobá spolupráce, týdenní výplata, slušný výdělek. Mrkni na detaily a ozvi se nám!
více informací ...